piątek, 30 maja 2014

Początek wszystkiego :)

Blog założony został w dniu 19.11.2013. Chyba warto zapisać tę datę w pierwszym poście, nim zupełnie zapomnę, że tyle czasu minęło nim poważnie zabrałem się za tworzenie tej strony. Mam nadzieję, że wyjdzie mi z tego wszystkiego dokładnie to, co sobie wymyśliłem, chociaż zdaję sobie sprawę iż na pewno wszystko pójdzie przy tym zupełnie na opak.

Zamiast siedzieć i czekać aż coś spadnie z nieba, cały czas pracuję nad wyglądem bloga. Koniec testowania i szukania grafik. Czas dodać do wszystkiego trochę treści i zacząć zmierzać do punktu, w którym będzie można mówić o prawdziwym prowadzeniu bloga. Planuję kilka "działów" za pośrednictwem tagów, mam już dwójkę zadeklarowanych fotografów, którzy chętnie podzielą się swoimi zdjęciami w zamian za kilka ciepłych słów i odsyłacze do miejsc, gdzie możecie szukać ich prac. Krystian (autor zdjęcia w tle) już ma swój wkład kiedy to piszę, natomiast Łukasz (drugi z tych niesamowicie utalentowanych gości!) jeszcze nie znalazł się tutaj w żadnej postaci, ale postaram się to szybko nadgonić, nadrobić i uzupełnić.


Zostaje mi chyba tylko liczyć na to, że wszyscy życzliwi mi ludzie będą teraz trzymać kciuki, a mi nie zabraknie ani werwy, ani cierpliwości do pisania kolejnych wpisów.

PS.
Jeśli trafiłeś tu przypadkiem, to wpadnij ponownie, bo to na pewno jeszcze nie koniec :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz