poniedziałek, 2 czerwca 2014

Strona na FB + "zagadka"

Strona na Facebooku już działa i można ją "lubić" do woli. Przede wszystkim jednak mam nadzieję, że pozwoli to na łatwiejsze śledzenie bloga dla osób, które nie koniecznie odwiedzają samą stronę bloga. Przy okazji postaram się wrzucać tam co jakiś czas krótkie notki i informacje, które nie zasłużyły na to by stać się osobnym wpisem na blogu, czy to z powodu swojej objętości, czy też po prostu ze względu na swoją "wagę".

Znaleźć "Po Bydgosku" na facebooku można pod TYM LINKIEM. Dodatkowo po lewej stronie bloga znajduje się też odpowiedni odsyłacz. Komu blog się podoba, albo jeśli Waszym zdaniem zapowiada się ciekawe, tym bardziej zapraszam do subskrybowania, lajkowania i dzielenia się tym ze znajomymi. Im nas więcej, tym lepiej!

Tak wygląda "profilówka" na stronie facebookowej "Po Bydgosku"

Sama profilówka dla serwisu Facebook ma w sobie kilka ukrytych znaczeń. Pierwsze to oczywiście skrót samej nazwy bloga, natomiast prócz tego ukryte jest tam jeszcze kilka innych informacji. Jedna dotyczy mnie, druga dotyczy sameo bloga, zaś trzecia jest luźnym nawiązaniem do historii Bydgoszczy. Oczywiście to ostatnie może być nie do końca jasne dla wielu osób, ale wydaje mi się iż znaczna część mieszkańców Bydgoszczy będzie doskonale wiedzieć co czego się to odnosi.

Kto wie ode mnie co kryje się za wszystkimi elementami - proszę, nie ujawniajcie od razu ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz