czwartek, 23 kwietnia 2015

INFOGRAFIKA: Bydgoszcz w liczbach - 3000

Z okazji 3000 fanów Facebookowego profilu bloga Po Bydgosku, przygotowałem dla Was wszystkich infografikę prezentującą jak Bydgoszcz na się właśnie do liczby 3000. Jestem pewien, że wiele z przytoczonych tutaj faktów Was zaskoczy! Dajcie znać co sądzicie o mojej pracy (a kosztowało mnie to wiele godzin z programem graficznym i przyznam szczerze - nabrałem ogromnego szacunku dla ludzi, którzy takie infografiki składają) oraz napiszcie, czy powinienem więcej takich grafik opracować! :)


Grafikę w większym rozmiarze znajdziecie pod tym adresem. Mam nadzieję, że Wam się spodobała! Wszystkie elementy graficzne, w tym także poszczególne ikony i kształty wykonałem sam i jeśli tylko ktoś z Was jest zainteresowany wektorową wersją plików w formacie .svg, dajcie znać! O ile cenię sobie uczciwość i poszanowanie praw autorskich, to jednocześnie nie mam najmniejszego zamiaru zamykać tych grafik za szklaną ścianą i chętnie podzielę się z Wami plikami w takiej czy innej formie.

PS:
Jeśli ktokolwiek z mediów chciałby wykorzystać tę grafikę (a pewnie i takie osoby się tutaj pojawiają) - proszę o kontakt, nie widzę najmniejszego problemu, by udostępnić grafikę w jeszcze większej jakości na potrzeby ewentualnej publikacji. Jedynie proszę o poinformowanie mnie o wszystkim, a nie kopiowanie "jak leci".

2 komentarze:

 1. Czekam na więcej tegho typu podsumowań :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za miłe słowo! Postaram się ich robić jak najwięcej, ale to zawsze jest ogrom pracy, więc nie ma się co spodziewać zbyt często takich grafik. Raz na jakiś czas na pewno będzie się coś nowego pojawiać.

   Chętnie przyjmę każde wsparcie w opracowywaniu danych do takich zestawień. :)

   Usuń