Wypady

Od czasu do czasu trzeba po prostu gdzieś pójść. W tym "dziale" najdziecie listę miejsc, gdzie wybrałem się na wycieczkę i/lub posiłek z moją drogą Darią, przyjaciółmi i znajomymi. Na pewno wiele miejsc z tej listy znacie, a część na pewno już odwiedziliście, ale jestem pewien, że sporo z nich nadal czeka na odkrycie i miło Was zaskoczy. Nie ma znaczenia, czy mieszkacie w Bydgoszczy od dawna, niedawno się tu przeprowadziliście, czy też tylko wpadliście z wizytą - zapraszam Was na wirtualną wycieczkę po odwiedzonych przeze mnie miejscach i lokalach. Mam nadzieję, że moje "recenzje" okażą się pomocne w wyborze miejsca na posiłek, drinka czy chociażby chwilę na złapanie oddechu, a relacje z wycieczek pomogą w obraniu kursu na spacer po mieście. 

Lokale i knajpki
Znajdziecie tutaj wszystkie dotychczasowe wypady, które urządziłem sobie w Bydgoszczy. Miejsc w naszym mieście odwiedziłem oczywiście znacznie więcej, ale bez zamiaru rzetelnego pisania "recenzji" (oj nie lubię tego słowa), więc też nie uważam, by jakieś dawne wejścia były wystarczające, by Wam jakiś lokal zarekomendować. Zamiast tego wolę po kolei odwiedzać te prawdziwie bydgoskie miejsca i zapełniać swoją mapę kolejnymi punktami, których listę znajdziecie poniżej.


Jestem zawsze otwarty na Wasze propozycje kolejnych punktów w naszym mieście, które koniecznie trzeba, Waszym zdaniem, odwiedzić. Podsyłajcie swoje propozycje na facebooku, twitterze i tutaj, w sekcji komentarzy. A może chcecie podesłać swoją relację? W zakładce "o mnie" znajdziecie jak się ze mną skontaktować bezpośrednio. Poniżej zamieszczam listę miejsc, które już teraz planuję odwiedzić i zrelacjonować Wam przebieg tego wypadu.


W planach spacerowo-wypadowych mam:

Parki w Bydgoszczy
Bydgoskie fontanny
Fordońskie Cafe Rynek
Bydgoska Wenecja
Herbaciarnia Asia przy ul. Wełniany Rynek
Pijalnia czekolady "Choco"
Bułka z Masłem w Fordonie
Pizzeria Soprano
Pizzeria Bianconeri

Starówka i Stary Port
i tak dalej ...
;)

1 komentarz:

  1. Wybieracie się tu na wycieczkę? Ja w tym roku mam spore plany. Znalazłam nawet bagażniki samochodowe od http://www.amos.auto.pl, przydatna rzecz.

    OdpowiedzUsuń